Sesja baletnicy

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Szanowni Rodzice,
Drogie Baletnice

Niesamowitą radość sprawiło mi fotografowanie Was i Waszych dzieci 4 lutego w Studio Baletowym w Oświęcimiu. : )
Ponieważ baletnice, zarówno te małe, jak i te większe, szczerze podbiły moje serce, przygotowałam dla Was ofertę indywidualnej sesji zdjęciowej.

Termin: do uzgodnienia.
Miejsce: Oświęcim lub Katowice (inne rejony po uprzednim uzgodnieniu).
Koszt: 350 zł (wliczony dojazd do Oświęcimia).
Co otrzymujecie: 15 zdjęć poddanych obróbce, zarówno w formie elektronicznej, jak i w formie odbitek 15×23 (papier jedwabny).

Słowo balet kojarzy mi się nie tylko z niebywałą gracją, ale też z nieustannym dążeniem do doskonałości. W swoim sesjach, inspirowanych ogólnoświatowym projektem Ballerina Project staram się ukazać piękno tego tańca w miejskich uliczkach, czy też na łonie natury. Sesję możemy wykonać także w Waszym domu, gdzie w sesję rodzinną wpleciemy akcesoria baletowe.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, mailowego lub telefonicznego, a jednocześnie zapraszam do obejrzenia przykładowych zdjęć z poprzednich sesji.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][image_with_animation image_url=”3491″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][image_with_animation image_url=”3339″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][image_with_animation image_url=”883″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][image_with_animation image_url=”881″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][image_with_animation image_url=”3495″ alignment=”center” animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][/vc_row]

Widzisz siebie na moich zdjęciach?