o mnie

Kim jestem?

Mała dziewczynka w kolorowym swetrze trzyma w ręku aparat i uśmiecha się ze zdjęcia drukowanego na starym, błyszczącym papierze, dobrze znanym pokoleniu lat 90 – to ja, Margo. I to moje najwcześniejsze wspomnienie fotograficzne.
Zdjęć z dzieciństwa nie mam wielu, bo zawsze wolałam być po drugiej stronie aparatu. Najpierw na wycieczkach rodzinnych i urodzinach koleżanek, potem była krótka przerwa na koty przy akademikach i architekturę, a w końcu fascynacja portretem i pierwsze zlecenia w klubach muzycznych.

Mój wrodzony ekstrawertyzm sprawił, że nie miałam problemów z poznawaniem nowych ludzi, zachęcaniem ich do zdjęć i rozmowami, dzięki którym oni szybko oswajali się z aparatem, a ja nabierałam doświadczenia. I choć na początku była to czysta pasja, to wstąpienie do klubu filmowo-fotograficznego Politechniki Warszawskiej (gdzie nawet nie studiowałam, ale to temat na zupełnie inną historię… może na sesji wam opowiem? ) uświadomiło mi, że fotografia to mój sposób na życie.
Co robię?

Jak już wiecie – jestem fotografką z krwi i kości, ale… nie tylko!

Działam też jako prawa ręka niezwykle przystojnego szefa małej rodzinnej firmy – Crystal Albums.  Ten przystojny szef prywatnie jest moim mężem i ojcem naszego syna, który wraz ze mną dzielnie wspiera tatę w rozwoju firmy. 

W ramach Crystal Albums prowadzę klub dla fotografów – Crystal Academy.

Jest to platforma, na której praktycy branży fotograficznej znajdują materiały edukacyjne wspomagające rozwój ich biznesu. W nich mój mąż i ja dzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy z wami – naszymi klientami!

A skoro o doświadczeniu mowa, w ramach klubu powstał również cykl filmów wideo – Margo knows best, dotyczący właśnie obsługi klienta. W tym cyklu analizujemy konkretne sytuacje pojawiające się podczas współpracy klienta z fotografem, ale klubowicze znajdą tam też rady i wskazówki dotyczące kompleksowej obsługi klienta. Wszystko po to, by wasze sesje zdjęciowe wyglądały dokładnie tak, jak sobie wymarzycie!

Ogromną częścią mojego życia stanowi również macierzyństwo, dlatego wielokrotnie zobaczycie tu nasze codzienne życie i refleksje towarzyszące obserwowaniu tego, w jaki sposób ten mały człowiek odkrywa świat. 

mój sekret

co mnie wyróżnia

Lubię ludzi. I sprawiam, że czują się swobodnie przed kamerą, co widać na zdjęciach – są one pełne szczerych, spontanicznych emocji. I takie też są wasze reakcje, gdy później na te fotografie patrzycie!

Przez lata wypracowałam sobie ogromną uważność, która pozwala mi wyłapywać te najważniejsze dla was momenty – chwile i emocje, które już się nie powtórzą, ale które będziecie mogli jeszcze nie raz przeżyć, wyciągając album ze zdjęciami.

Jak pracuję?

Podczas sesji jestem waszą najbliższą przyjaciółka

wspieram, rozbawiam, inspiruję i w razie potrzeby bywam też psychologiem, stylistą, kierowcą, fryzjerem… a nawet animatorką!

Niczym pingwin na pasach

Chodzą potwierdzone plotki, że na ślubach wtapiam się w tłum tak dobrze, że goście pytają, czyją koleżanką jestem – panny młodej czy pana młodego.

Zanim jednak spotkamy się na weselu, leśnym spacerze albo w studiu fotograficznym, to na pewno będę miała do was sporo pytań. Chcę jak najlepiej poznać wasze potrzeby i oczekiwania, żeby móc stworzyć dla was sesję na miarę waszych marzeń. Moim celem jest dać wam takie zdjęcia, które wzbudzą na twarzy uśmiech a w sercu wzruszenie za każdym razem, gdy na nie spojrzycie – nawet po wielu latach.


Chętnie też odpowiem na wszystkie wasze pytania – nie martwcie się, jeśli nie wiecie o co pytać – odpowiem też na te, które sama zadałabym fotografce po obejrzeniu jej portfolio. Mówiłam przecież, że podczas sesji jestem waszą najbliższą przyjaciółką, prawda?


A czy mówiłam, że czekam z kalendarzem po drugiej stronie aparatu, żeby znaleźć dogodny termin na nasze spotkanie i rozmowę o zdjęciach, które możemy razem stworzyć? 

Chętnie zarezerwuję dla was swój czas już dziś – piszcie więc śmiało!