Ballerina Project

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Przyszedł czas na opublikowanie zdjęć z sesji Mai. : ) całość sesji była inspirowana ogólnoświatowym projektem Ballerina Project : )

Najpierw słowo wstępu do sesji. Maję poznałam ponad rok temu na warsztatach fotograficznych zorganizowanych przez firmę FUJIFILM. Nie obyło się bez prezentacji firmowych nowinek, po których nastąpił pokaz tańca, w którym brała udział właśnie Majka. Z początku nie zwróciła ona mojej uwagi, jednak po zrobieniu jej w ramach warsztatów kilku zdjęć, zapragnęłam widzieć Majkę przed moim obiektywem raz jeszcze. I … nie wzięłam do niej żadnego kontaktu! O ja biedna sierota ; )

I tak nadszedł rok 2014 i jakieś nieśmiałe myśli o baletnicy z warsztatów. W końcu przypomniałam sobie nazwę szkoły, w której Maja się uczyła. Uzbrojona w kilka tylko informacji napisałam do studia tańca. Po kilku dniach odezwał się do mnie tata Mai no i się zaczęło ustalanie szczegółów. : )

11 maja był dniem sesji zdjęciowej : ) asystowała mi jak zwykle niezastąpiona Magda, która nie tylko pomagała w dźwiganiu gratów, ale też zadbała o fryzurę i lekki, dziewczęcy makijaż Majki.

Sesja okazała się prawdziwym spacerem po Warszawie. Zaczęłyśmy w Metropolitan przy pl. Piłsudskiego, następnie ul. Karowa i ogrody BUW. Przedstawiam kilka moich ulubionych kadrów z tej sesji : ) <3 Pogoda dopisała, modelka także. Z niecierpliwością czekam na kolejną sesję z jej udziałem!

Podziękowania za pomoc w realizacji sesji kieruję do TUTU PRINCESS, za użyczenie wianka oraz przepięknej spódniczki : ) <3

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][image_with_animation animation=”Fade In” img_link_target=”_self”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]

Widzisz siebie na moich zdjęciach?