Sesje narzeczeńskie przed ślubem? Według mnie – absolutna konieczność.

Dlaczego?

To moment, w której możecie wszystkie przygotowania przedślubne odłożyć na bok, pozbyć się nerwów i przez chwilę zatrzymać się, aby być tylko z Nim / Nią i cieszyć się Jego / Jej obecnością. Tak po prostu, z dyskretnym moim towarzystwem u Waszego boku.

To okazja, abyście lepiej poznali mnie i mój styl pracy. Duży nacisk kładę na pozytywną relację z „moimi” parami, dlatego też szybko dystans usługodawca-usługobiorca zmienia się w relację koleżeńską, przy zachowaniu maksymalnego profesjonalizmu. Zarówno podczas sesji narzeczeńskiej, jak i podczas dnia Waszego ślubu i wesela zależy mi na Waszym uśmiechu, bo te uśmiechy będziecie wspominać po latach. : )

To pomysł, który pomoże Wam uatrakcyjnić Wasze wesele. Zdjęcia z sesji mogą zostać wykorzystane na przeróżne sposoby – jedno duże zdjęcie może posłużyć jako ozdoba wisząca tuż za Wami na weselu, odbitki mogą zostać wykorzystane jako podziękowania dla gości, a specjalnie zaprojektowany przeze mnie album będzie stanowił doskonały prezent dla rodziców, który zachowają na lata.

To chwila, w której możecie zrealizować swoje szalone pomysły na wspólne zdjęcia. Pęk balonów? A może lot balonem? Proszek holi? Race dymne? Wszelkie Wasze pomysły jesteśmy w stanie zrealizować podczas zarówno sesji narzeczeńskiej, jak i sesji ślubnej.

Rozpisałam się trochę, a żeby nie rzucać słów bez pokrycia – prezentuję Wam sesję narzeczeńską Żanety i Ernesta. Piękni, młodzi i już po ślubie!

 

Za użyczenie terenu jesteśmy niesamowicie wdzięczni Aeroklubowi Warszawskiemu! Kocham, uwielbiam i mam nadzieję tam wrócić!

Widzisz Was na moich zdjęciach? Napisz do mnie

Kontakt