Chcesz wygrać sesję zdjęciową? Wraz z cudowną dekoratorką z firmy AW-Garden ogłaszamy casting! : ) zwycięzców wybierzemy w bardzo subiektywny sposób. : )
Konkurs dotyczy rejonów: Zwoleń / Radom / Kozienice / Pionki / Lipsko i okolice : )
Termin sesji: 19.07 (wtorek) lub 20.07 (środa) – godzina i dokładne miejsce do ustalenia!

Śmiało udostępniajcie swoim znajomym, może będą mieli chrapkę na świetną sesję! : )

Kim jesteśmy?
AW Garden – cześć, jestem Ola, założycielka firmy. Z wykształcenia jestem magistrem-inżynierem architektury krajobrazu, a poza florystyką zajmuję się także projektowaniem ogrodów. Dekoracje dopasowuję indywidualnie w zależności od okazji w taki sposób, aby tworzyła spójną całość z Waszymi oczekiwaniami. Podążam za trendami i ciągle mam nowe pomysły. W końcu na kwiatach znam się jak mało kto! 🙂

Margo – fotografuję od kilku lat – śluby i inne pozytywne okoliczności, robię sesje zdjęciowe kobietom i rodzinkom. Chociaż wyjechałam ze Zwolenia kilka lat temu, to nadal z sentymentem i spokojem ducha wracam do domu rodzinnego. W fotografowaniu uwielbiam miłość i pozytywne uczucia, jakie stają w Waszej postaci przed moim obiektywem. Uwielbiam rozmowy z moimi „modelami”, których traktuję zawsze jak moich serdecznych znajomych. Współpraca ze mną dostarczy Wam samych pozytywnych emocji a dodatkowo przepięknych zdjęć ; )

Co trzeba zrobić, żeby wygrać sesję zdjęciową?
Przekonać nas do siebie! : ) wklejcie swoje zdjęcie lub komentarz, dlaczego to właśnie WY macie zostać zwycięzcami w naszym castingu. : ) Opiszcie nam swoją historię, ułóżcie wierszyk, wklejcie zabawne zdjęcie – wszystkie chwyty dozwolone!
Ale UWAGA! To nie jest bitwa na lajki! : )

Spośród zgłoszeń na AW-Garden wyłonimy zwycięską parę NARZECZONYCH, a spośród zgłoszeń pod postem na fanpage Margografia – sesja ŚLUBNA.

Komu chcemy oddać sesję?
Ludziom pozytywnie zakręconym, od których bije miłość i pozytywne emocje. Ludziom, którzy dobrze czują się przed obiektywem lub chcieliby spróbować swoich sił jako „modele”. : )

Ze swojej strony gwarantujemy nie tylko zdjęcia i przepiękne dekoracje, ale też miło spędzone popołudnie, pełne uśmiechu i dobrych emocji. : )

Zainteresowałyśmy Was? Mamy nadzieję!

Przypominamy!
Po sesję narzeczeńską zgłaszacie się -> TU!
Po sesję ślubną -> TU!