Z nieskrywaną przyjemnością chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować efekty sesji ślubnej cudownej pary – Marleny i Rafała. : )

Z Marleną miałam okazję zapoznać się przy okazji jej wieczoru panieńskiego, na którym pełniłam rolę fotografa dzięki jej świadkowej – Oli. Na zdjęciach ze ślubu Marlena wyglądała tak cudownie, że grzechem byłoby wypuścić taką Pannę Młodą z rąk.: )  Porwałam ich zatem na sesję ślubną do niedalekiego Parku Arkadia. Do tej pory słyszałam o tym miejscu z opowiadań. Przekonałam się, ile straciłam… W tym miejscu bardzo szybko mijał nam czas, nie obyło się bez potężnych dawek śmiechu. Powstały zatem nie tylko romantyczne ale i wesołe zdjęcia ślubne, ale żeby nie przedłużać – zobaczcie to sami na zdjęciach Marleny i Rafała są już prawie dwa miesiące po ślubie!

za pomoc w sesji dziękuję siostrze Marleny – Ani, jeden z welonów dzięki uprzejmości koleżanki Jarki, SCRABBLE użyczyła Klaudia, a różne inne gadżety dzięki uprzejmości: Photo Props Boutique. Za więcej światła na sesji odpowiedzialny jest Sebastian Stasiuk. : )

Widzisz siebie na moich zdjęciach? Napisz do mnie!

Kontakt