Aktualnie powróciłam na kilka dni w rodzinne strony i wykorzystuję czas nie tylko na spotkania towarzyskie, ale też na spotkania biznesowe i oczywiście FOTOGRAFOWANIE! : )

Dzisiaj odwiedziłam Olę – niesamowicie uzdolnioną florystkę, która już niedługo wraz z mężem cieszyć się będą narodzinami pierwszego dziecka. Pogaduszki przy domowej roboty babeczkach i ciepłej herbacie nie obyły się zatem bez kilku zdjęć okrągłego brzuszka.  O zdjęciach już za chwilę, tymczasem mam dla Was małą niespodziankę.

Za mniej więcej 3 miesiące wraz z Olą ogłosimy dla Was KONKURS, w którym do wygrania dla aż 3 par będzie sesja – narzeczeńska lub poślubna – w przepięknych stylizacjach stworzonych przez Olę (polecam gorąco fanpage AW GARDEN wszystkim parom, które szukają idealnej oprawy florystycznej w Zwoleniu i okolicach – Radom, Lipsko, Pionki, Puławy itd.). Za obiektywem stanę oczywiście ja. ; )

O konkursie na razie tyle, zachęcam do obserwowania zarówno fanpage’a Oli, jak i Margografii – 3 miesiące szybko miną! : )

Zamów sesję zdjęciową. Napisz do mnie!

Kontakt