Fotografia ciążowa to piękny rodzaj fotografii. Niby jeden człowiek przed obiektywem, a tak naprawdę dwoje (lub więcej! :D). Szalenie lubię te sesje w wydaniu lifestyle – dlatego też Paulinę i jej psiaka Tediego zabrałam do … Zawiercia!

A w zasadzie do okołozawierciańskich lasów, które o poranku wcale nie są takie puste – mijali nas rowerzyści, wagarowicze 😉 oraz parę osób, które wybrały się na poranny spacer.

Paulina i Tedi chcieli zrobić niespodziankę pewnemu wyjątkowemu facetowi, który w piątek skończył 30 lat! 🙂 czy się udało? Zobaczcie sami. A niedługo spotkamy się na sesji jeszcze z solenizantem.

___________________________________________

Przecudowna suknia na zdjęciach to dzieło niesamowitej Szpilka Photo Props. Od dłuższej chwili szukałam dodatków do sesji, które wpasowałyby się jednocześnie w mój styl obróbki zdjęć i klimat lifestyle bardziej, niż do studio. I znalazłam! Czyż nie jest idealna?

Drogie mamy lub przyszłe mamy z Zawiercia i okolic – serdecznie zapraszam na sesje ciążowe oraz rodzinne. Taką sesję możemy wykonać zarówno w plenerze, jak i Waszym mieszkaniu/domu – ważne dla mnie jest, żebyście Wy czuli się dobrze! 🙂