Jeżeli nacieszyliście oczy Alicją to czas, abyście nacieszyli oczy Marleną !

Marlena jest ucieleśnieniem moich marzeń o sfotografowaniu rudej modelki. Akcję poszukiwawczą zorganizowałam nie tylko na fanapage, ale i na instagramie. Marlena skomentowała moje zdjęcie i po chwili ustaleń zdecydowałam się na rzucenie i siebie i jej na głęboką wodę – postanowione: Marlena zapozuje w sukniach Pronovias.

Ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Marlena założyła sukienkę ELUDIA, która w połączeniu z przepiękną fryzurą i makijażem podkreślającym oczy nadała jej charakteru kobiecego i zmysłowego. A te jej oczy, to spojrzenie!

Przechodnie nie mogli oderwać od niej oczu – wcale im się nie dziwię! Marlena ma naturalny talent do pozowania. Byłam zachwycona i zaszczycona jej obecnością na sesji. Marlena została z miejsca zaliczona więc do grona moim Muz.

Uczta dla Waszego oka. Zapraszam!

Suknie – Atelier Pronovias z salonu CLOO z Katowic
Modelka – Marlena
Makijaż – Ewelina Zych
Fryzura – Magdalena Durda
Pierścionek – mój własny od YES
Miejsce – ukochany Kraków

If you enjoyed my photos with Alicja, it’s time to feast your eyes on Marlena!

Marlena is my dream-redheaded-model. I started my search for sucha a person not only on my facebook fanpage, but also on my instagram. Marlena commented my photo and after brief discussion we decided that “the sky is the limit” and she will pose in Pronovias dresses.

That decision turned out to be a jackpot. Marlena wore ELUDIA dress, which was accompanied by gorgeous hairstyle and makeup, which made her look really feminine and sensual. Those eyes! That look!

Passersby couldn’t get their eyes of her – I’m not suprised! Marlena is a natural model. I was amazed by her presence and the outcome of the session. She instantly became one of my biggest inspirations.

As I said – feast your eyes and enjoy!

Dresses – Atelier Pronovias – CLOO bridal salon – Katowice
Model – Marlena
Make Up Artist – Ewelina Zych
Hairmaster – Magdalena Durda
Engagement ring – my private from YES store
Place – my beloved Cracow

BACKSTAGE: